تبليغات در ياد بگير دات كام

 بسته های تبلیغاتی ارزان قیمت 

 

نسخه صوتی

اجزای یک فعالیت تبلیغاتی موفق

 

تبلیغات وسیله ای است كه به كمك آن در باره كالا يا خدمات خود اطلاعاتي به خريداران ارائه مي نماييد. و براي اينكه تاثير گزار باشد باید این کار را به بهترین نحو انجام دهید. در این مقاله نکاتی برای ارائه یک تبلیغ موثر در اختیار شما قرار می گیرد.

هدف تبلیغات خود را مشتریان عمومی قرار دهید.

 هر جمله یا عبارت باید خریداران كالاي شما را هدف بگیرد. اما بسیاری از تبلیغات به اندازه کافی براي خريداران ایجاد انگیزه نمی کنند تا نیاز خود را از آن طریق تامین کنند. تبلیغات شما باید به نیاز خریدار بپردازد و روی آن تاکید کند. وقتی در حال نوشتن طرح تبلیغاتی خود هستید تاکید خود را روی نیاز او قرار دهید. مطمئن شوید مشتری چه می خواهد و در مقابل شما چه می خواهید.

 

باید احساسی از ضرورت در مشتری ایجاد کنید.

 به مشتریان خود بگویید: " شما برای رسیدن به هدف خود به این محصول نیاز دارید!" مشتری باید احساس نیاز فوری پیدا کند و برای اینکه چنین احساسی در مشتری ایجاد نمایید به اندازه کافی تحقیق کنید. نياز مشتري را بشناسيد حتي اگر لازم است در كالا يا خدمات خود اصلاحاتي انجام دهيد فراموش نكنيد امروزه اين كار هم جزئي از فرايند بازار يابي محسوب مي شود.

 

باید لیستی از مزایا داشته باشید.

 آیا با استفاده از این کالا فردی عاقل تر یا سالمتر یا سریعتر به نظر خواهید رسید؟ روی مشتری خود تمرکز کنید نه کسی که سفارش تبلیغات می دهد. بیشتر این مزایا باید با مهارت در تبلیغ گنجانده شود. این تلف کردن وقت و هزینه است اگر برای یک تبلیغ مزایای کالا یا خدمات خود را مشخص نکنید.

 

به مشتری باید بگویید چه کاری باید انجام دهد.

 به مشتری خود بگویید که اکنون کالای خود را سفارش دهد. بسیاری از طراحان تبلیغات این گونه حدس می زنند که مشتریان با ایمیل و تلفن با آنها تماس می گیرند و درباره این کالا از آنها اطلاعات می گیرند. شاید علت این باشد که تبلیغات رسانه ای دارای محدودیت هایی باشند ولی در اینترنت آزادی عمل شما بیشتر است. به مشتریان بگویید چه کنند.  کانال های مختلفی برای ارتباط در اختیار مشتریان قرار دهید. شايد اكنون كه تبليغات شما را مشاهده مي كنند قصد خريد داشته باشند آيا به اندازه كافي در دسترس آنهخا هستيد؟

 

مطالعه کنید.

 شما هیچوقت همه چیز را نمی دانید در این زمینه کتاب ها و مقالات زیادی وجود دارد راههایی وجود که می توانید با کمترین هزینه بهترین تبلیغات را انجام دهید. برای اینکه رسانه مناسب را برای تبلیغ کالای خود بیابید باید در مورد آن به اندازه کافی اطلاعات داشته باشید. برای طراحی یک تبلیغ هم به مطالعه کافی نیاز دارید. و از منابع موجود در اینترنت می توانید اطلاعات با ارزشی در این زمینه پیدا کنید.

نوشته: راس ریمن

ترجمه: علی یزدی مقدم

 اين مقاله اختصاصاً براي ياد بگير دات كام تهيه شده است و استفاده از آن فقط با ذكر نام نويسنده يا مترجم و نام ياد بگير دات كام همراه با لينك آن مجاز  است

مطالب مرتبط: