صفحه اصلی | تماس با ما | آگهي ها | آموزش کسب و کار

تبليغات اينترنتي | نكاتي براي تبليغات موفق

 

مزاياي تبليغات در ياد بگير دات كام

 

امروزه تبليغات اينترنتي يكي از مؤثرترين روشهاي تبليغات است به طوريكه مي توان با محدوديت هاي كمتر سرعت بيشتر و هزينه كمتر توجه مخاطب بيشتري را به محصول و خدمات مورد نظر جلب كرد و وب سايت ياد بگير دات كام هم با هدف حضور مؤثر در دنياي تبليغات اينترنتي پا به اين عرصه نهاده است و در همين جهت به اختصار چندين برتري تبليغات در «ياد بگير دات كام» را برمي شماريم.

1ــ با توجه به اينكه «ياد بگير دات كام» ارائه كننده مطالب آموزشي و سرگرم كننده است اكثر بازديد كنندگان سايت صفحات مورد نياز خود را در رايانه خود ذخيره مي كنند و مي توانند دوباره حتي بعد از قطع ارتباط با اينترنت صفحات مورد نياز خود را تماشا كنند كه اين مزيت فرصت خوبي براي ارائه دهندگان تبليغات است تا بتوانند به طور مؤثر و با ماندگاري بالا كالا، خدمات يا شركت خود را معرفي كنند.

2ــ وب سايت «ياد بگير دات كام» يك وب سايت شناخته شده در دنياي جوان اينترنت است به طوريكه طبق آمار در حدود 51.2 درصد از كاربراني كه از ياد بگير دات كام بازديد مي كنند آدرس آنرا در ليست Favorite (مورد علاقه) خود اضافه مي كنند.

و همينطور در دنياي موتورهاي جستجو وب سايت «ياد بگير دات كام» از موقعيت و رتبه خوبي در ميان وب سايتهاي فارسي زبان برخوردار است و كاربران تازه كار اينترنت به راحتي آنرا پيدا مي كنند. و با مشاهده وضعيت وب سايت از زمان شروع به كار تا كنون متوجه مي شويد كه وضعيت آن  رو به بهبود بوده است. و به ياري خداوند قصد داريم اين روند را با قدرت بيشتر ادامه دهيم.

3ــ «ياد بگير دات كام» از معدود سايتهايي است كه مطالب آن كپي سايتهاي ديگر نيست و در مواردي خاص كه از منابع ديگري استفاده مي شود منبع آنها ذكر مي شود. بنابراين جديدترين مطالب ما را هيچگاه در وب سايت ديگري پيدا نخواهيد كرد. كه اين عامل سبب شده است «ياد بگير دات كام» طرفداران خاص خود را داشته باشد.

4ــ ميزان نمايش بنر همانطور كه اعلام شده است دقيقاً رعايت خواهد شد يا بيش از ميزان مورد توافق بنر تبليغاتي شما نمايش داده مي شود و هيچگاه آمار دروغ به مشتريان ارائه نمي شود. زيرا اعتبار ما ثروت ماست.

5ــ شايد افراد بسياري براي تبليغات  هزينه هاي كلاني مي كنند ولي نتيجه دلخواه خود را نمي گيرند. ولي با تبليغات در «ياد بگير دات كام» نسبت هزينه به سود شما بسيار بالاست و مي توانيد طيف وسيعي را با مبلغ مناسب تحت پوشش قرار دهيد.

6- وب سايت اينترنتي ياد بگير دات كام داراي بيش از 9 سال سابقه فعاليت است. با سفارش تبليغات در ياد بگير دات كام مي توانيد تجربه چندين ساله ما را به خدمت خود در آوريد.

7- شما تبليغات خود را به ما مي سپاريد كه به اصول بازاريابي واقف هستيم و به بهترين نحو كالا و خدمات شما را به مشتريان معرفي خواهيم كرد.

 

براي اطلاع از شرايط سفارش تبليغات اينجا كليك كنيد.