0 دوستدار 0 امتیاز منفی
در متفرقه توسط
ویرایش شده توسط


 

سلام من رمانمو تازه اغاز کردم و تقریبا در صفحه اول موضوعات زیادی برای نوشتن دارم که به اون ها اشاره ای نشده بنابراین گاهی اوقات زیاد از متن  دور میشم شما نظری ندارید؟

2 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط (20.3k امتیاز)
با سلام دوست عزیز توصیه می کنم یادداشت های جداگانه ای برای موضوعات مختلف در یک دفترچه داشته باشید ولی ساختار خود را به هم نریزید با توجه به اینکه از روش دانه برفی که در این آدرس:

http://www.yadbegir.com/new/?p=7103

آموزش داده شده است استفاده می کنید برای اینکه این موضوعات را فراموش نکنید در دفترچه یادداشتی جداگانه یادداشت کنید. اما طبق دستورالعمل و ساختار توصیه شده پیش بروید.
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط
ویرایش شده توسط

ناتمام گذاشتن یک کار خیلی راحت‌تر از به پایان رساندن آن است. افراد بسیاری بوده‌اند که در میانه‌های راه تسلیم شده و دست از تلاش و نوشتن برداشته‌اند؛ اما چطور می‌توانیم از خلاقیت خود برای نوشتن کتاب استفاده کنیم و پرده از این راز برداریم و کاری را شروع کنیم که همیشه آرزویش را داشته‌ایم؟ بسیاری از نویسندگان معتقدند هیچ روش خاص تعریف شده‌ای برای نویسندگی وجود ندارد، چراکه هر نویسنده از روش منحصربه‌فرد خود برای این کار استفاده می‌کندما مخالفتی با این موضوع نداریم؛ اما تقریبا هر نویسنده پرفروشی، الگوها و عادات نوشتاری بسیار مؤثری دارد که به او کمک می‌کند تا به هدف خود برسد و اگر شما بخواهید کتابی بنویسید تنها کافی‌ست تا کاری را انجام دهید که نویسنده‌های پرفروش انجام می‌دهند!

 

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده خرداد 22, 1396 در متفرقه توسط باران
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
2 پاسخ
سوال شده اردیبهشت 12, 1399 در متفرقه توسط رمان نویس
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
سوال شده خرداد 6, 1399 در متفرقه توسط مهرسانا
...