0 دوستدار 0 امتیاز منفی
در کسب و کار توسط
برچسب گذاری دوباره توسط

بیکارم کار قبلیم تو دفتر املاک مشاور بودم ولی الان بیکار شدم نه سرمایه ای دارم بعد مجردم هستم الانم با پدر و مادرم زندگی می کنم

1 پاسخ

1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
توسط
ویرایش شده توسط

سلام عزیزم راستش مشاور املاک خیلی زیاد شده و شاید کار در این زمینه رونق سابق رو در زمینه خرید و فروش نداشته باشه اما در زمینه اجاره و رهن هنوز رونق خوبی داره من توصیه می کنم در یک مشاور املاک دیگه مشغول به کار بشید و سعی کنید این کارها رو انجام بدید تا هم استخدامتون کنن و هم موقعیت ها و پول بیشتری بدست آورید:

  • برای شروع کار حقوق بالا درخواست نکنید حتی می تونید پیشنهاد کنید که مشتری های جدید براشون میارید
  • واقعا سعی کنید مشتری های جدید برای امکلاکی کار می کردید با خودتون به محل کار جدید ببرید این به شما کمک می کنه یک فروشنده و بازاریاب قوی باشید و هر جا و در هر رشته ای که کار کنید افراد زیادی خواهان استخدام شما باشند.
  • سعی کنید به مشتری هاتون طوری برسید و کمک کنید که هر وقت به یک مشاور املاک نیاز داشتند یاد شما بیفتند و یا هر وقت کسی از اونها پرسید یک مشاور املاک نیاز دارم بدون تردید شما رو پیشنهاد بدن.
  • سعی کنید شبکه دوستان و آشنایان خود ا بزرگتر کنید و با نیت کمک به آنها از این دوستان و ارتباطات خود استفاده کنید و مشتری های زیادی برای خودتون پیدا کنید. همه مشاورین موفق تعداد زیادی دوست و آشنای ثروتمند پیدا کردن و به اوئنها خدمات خوبی داده اند و به این ترتیب توانسته اند به این درجه از موفقیت برسند.
  • فراموش نکنید هر مشتری بیش از 100 دوست و آشنا دارد اگر احساس کردید مشتری خود را خشنود کرده اید از او بخواهید تا شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کند.
  • بیکاری می تواند آغاز یک دوره جدید برای هر کسی باشد برای فکر کردن به روش ها و اشتباهات گذشته ببینید چگونه می توانسته اید بهتر باشید چه اشتباهاتی داشته اید برای بهتر فروختن و بازاریابی بهتر و بیکار نبودن بهترین راه مطالعه تلاش و بازنگری کارهای گذشته است. این راهی است که میلیونر ها رفته اند از فقر و بی پولی شروع کرده اند.
  • غرور خود را بشکنید و خود را برای نه شنیدن آماده کنید هر چه بیشتر پاسخ نه بشنوید قوی تر خواهید شد و مغز شما توانایی بیشتری در راضی کردن افراد پیدا خواهد کرد فقط فکر کنید چگونه می توانستم به او بگویم تا قبول کند؟ چه چیزی نباید می گفتم تا قبول میکرد؟
  • اگر باز هم می خواهید در زمینه مشاور املاک کار کنید سعی کنید مشاورینی را بیابید که مشتریان زیادی دارند و مغازه آنها در محلی پر جمعیت واقع شده است.

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
6 پاسخ
سوال شده اسفند 5, 1394 در کسب و کار توسط کیومرث شیخی
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
5 پاسخ
سوال شده شهریور 27, 1396 در کسب و کار توسط بی نام
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده شهریور 5, 1396 در کسب و کار توسط بی نام
...