0 دوستدار 0 امتیاز منفی
در بهداشت توسط
برچسب گذاری دوباره توسط

سلام…من بنا به دلایلی می خواستم سقط انجام بدم، حدود یک هفته است به علت استفاده از قرص، خونریزی شدید و درد داشتم، که بعد یک هفته درد و خونریزیم کم و میشه بگم سقط شده..بعد یک هفته ده روز چک بی بی مثبت شد! بنظرتون سقط انجام نشده؟

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط (15.5k امتیاز)
ویرایش شده توسط

با سلام

اگر می خواهید در منزل از طریق ادرار بر روی بی بی چک بفهمید که هنوز باردارید یا نه بایستی 3 تا 4 هفته از سقط گذشته باشد. و اگر قبل از 3 هفته بی بی چک انجام دهید ممکن است نتیجه بارداری مثبت شود چون هنوز هورمون های بارداری در زن وجود دارد.

سقط جنین حال چه عمدی باشد و چه غیر عمد، فرایندی است که در طول زمان رخ می دهد و بدن ممکن است چند هفته طول بکشد تا تمام بافت ها و بقایای حاملگی  را خارج کند. این طبیعی است. می توانید 10 روز پس از مصرف قرص، سونوگرافی کنید تا مطمئن شوید که حاملگی به پایان رسیده است.
حتی اگر بارداری به پایان برسد، بسیاری از زنان هنوز چند هفته بافت و خون داخل رحم دارند. اگر هیچ علامتی از عوارض مانند درد شدید در شکم، تب مداوم، خونریزی شدید، بوی ترشحات واژینال نداشته باشید، نیازی به هیچ مداخله جراحی مانند کورتاژ  وجود ندارد، مگر اینکه پزشک آن را پیشنهاد کند. می توانید تا بعد از قاعدگی بعدی صبر کنید و یا 2 قرص میزوپروستول رابه صورت زیر زبانی البته با تجویز پزشک مصرف کنید.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس های زیر مراجعه کنید:

http://www.yadbegir.com/new/?p=69643

www.yadbegir.com/new/?p=63007

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
...