0 دوستدار 0 امتیاز منفی
در موبایل و گوشی های هوشمند توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
سلام، چرا وقتی پاور بانک به گوشی وصل میشه بعد از چند دقیقه شارژ جریان قطع میشه؟

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط (20.8k امتیاز)
ویرایش شده توسط
این مشکل معمولا از ضعیف شدن باتری پیش می اید به خصوص اگر باتری گوشی شما از نسل جدید بوده و باتری پر قدرتی داشته باشد به احتمال زیاد این جریان کشی منجر به افت ولتاژ باتری های پاور بانک خواهد شد و زمانیکه ولتاژ مدار افزاینده ولتاژ پاور بانک از حداقل ولتاژ شارژ گوشی کمتر شود جریان شارژ قطع می شود و نیاز به شارژ مجدد پاور بانک احساس می شود.

معمولا خرابی پاور بانک ها به علت یک افسانه قدیمی در مورد باتری هاست برخی فکر می کردد باتری باید تا آخر دشارژ شود تا عمر آن کم نشود ولی تخلیه بیش از حد باتری منجر به فاسد شدن آن و کاهش قابلیت هایش خواهد شد.

آیا پاور بانک خود را با دستگاه های دیگر یا گوشی های دیگر نیز بررسی کرده اید؟ فقط با گوشی شما این مشکل را دارد؟ با گوشی های نسل قدیم و باتری های با میلی آمپر ساعت زیر 2500 نیز بررسی کنید.
توسط
0 0
سلام جناب من هم این مشکل را دارم دقیق بعد از یک دقیقه جریان قطع می‌شود و باید دوباره دکمه پاور را ۴شار دهم تا جریان دوباره به مدت ۱ دقیقه وصل شود و من این را با گوشی ق های دیگر و قدیمی هم امتحان کردم حتا با چراغ یو اس بی دار هم امتحان کردم و همون اتفاق پیش آمد ولی وقتی پاور بانک در حال شارژ است همزمان گوشی شارژ می‌شود بدون هیچ قطعی
حالا من نمیدونم چه کار کنم آیا می‌شود تعمیر شه؟
ممنون میشم سریعتر جواب من را دهید

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده بهمن 2, 1399 در سخت افزار توسط جواد
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
2 پاسخ
...