آیا مصرف قرص نورتریپتلین باعث کهیر میشود؟

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
سلام من میگرن دارم دکترم بهم نورتریپتلین ۱۰تجویز کرده ،دو ماهه مصرف میکنم ولی الان کهیر گرفتم آیا قرص نورتریپتلین باعث کهیر میشود،؟لطفا راهنماییم کنین
سوال شده اردیبهشت 21, 1396 در بهداشت توسط لیدا
دوباره دسته بندی کردن خرداد 7, 1396 توسط سمیه مظفری

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
در اثرات جانبی نورتریپتیلین ذکر شده که اگر بعد از خوردن قرص این عوارض ظاهر شد فورا به پزشک خود مراجعه فرمایید که از جمله این عوارض نشانه های آلرژیکی همچون کهیر، اشکال در تنفس، تورم صورت، لب ها، زبان و گلو است ولی اینکه پس از دو ماه از مصرف قرص کهیر ظاهر شود در هیچ منبعی ذکر نشده و برای پیدا کردن علت آن و بررسی بیشتر باید به پزشک مراجعه فرمایید. برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید.

http://www.yadbegir.com/new/?p=7043
پاسخ داده شده خرداد 7, 1396 توسط زهرا صانعی

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده دی 2, 1396 در بهداشت توسط ارمان رزاقی
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده اردیبهشت 9, 1395 در بهداشت توسط سحر
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
تماس با ما | پست الکترونیکی یا email ما : | تبلیغات در یاد بگیر دات کام

تمامی حقوق برای یاد بگیر دات کام محفوظ است.
پرسش و پاسخ یاد بگیر دات کام

...