0 دوستدار 0 امتیاز منفی
در بهداشت توسط
برچسب گذاری دوباره توسط
واقعا کسی تاثیرآب یونیزه رو در دیابت تجربه کرده وخواستم بدونم در دیابت نوع 1هم تاثیرداره

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط (18.3k امتیاز)
ویرایش شده توسط
باید عرض کنم طبق تحقیقات ما درباره آب قلیایی مشخص شد که آب که ph آن بیش از هفت باشد را اب قلیایی گویند. و در این زمینه بدفهمی های بسیاری وجود دارد. و این شرایط را برای سو استفاده عده تاجر کلاهبردار فراهم کرده است تا پولی به جیب بزنند. آنها با فروش دستگاه ها و افرودنی ها به مرد ادعا می کنند که سلامتی را هدیه داده اند در حالی که این دستگا هها نه تنها هیچ منفعتی برای شما ندارند بلکه ممکن است ضرر هم داشته باشند به عنوان مثال ممکن است شما را دچار سنگ کلیه کنند.
قبل از اینکه بخواهید از منافع آب قلیایی بهره مند شوید باید بدانید این اب ها به چه روش هایی تولید می شوند و کدام روش می تواند برای شما مفید باشد و کدام روش قلیایی کردن آب برای شما مفید نیست و حتی می تواند مضر باشد.
بنا به تحقیقاتی که در این آدرس می توانید اطلاعات مربوطه را بیابید:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16945392?ordinalpos=7&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_DefaultReportPanel.Pubmed_RVDocSum
ثابت شده است که استفاده از اب قلیایی که به روش Electrolyzed Reduced Water (ERW) with Reactive Oxygen Species (ROS)  تهیه شده باشد برای کسانی که دیابت نوع یک و دو داشته باشند می تواند مفید باشد
همچنین در این تحقیقات مشخص شده است که آب قلیایی که به روش ARW  تهیه شده است می تواند در کاهس سطح گاوکز, تریگلسیرید و مجموع کلسترول ها در خون تاثیر داشته باشد. مقاله کامل در این زمینه:
http://www.bioquel.ch/Presse/Anti-Diabetic.pdf
شکی نیست که آب قلیایی برای سلامتی مفید است و به خصوص برای افرادی که دیابت دارند می تواند مفید باشد اما نه آن دستگاهی که در آشپزخانه خود نصب می کنید.
آب قلیایی با چند روش تولید انسولین خون را مدیریت می کند. آب قلیایی می تواند pH بدن را خنثی نگه دارد چون مولکولهای آب قلیایی راحت تر توسط بدن جذب می شود و بدن را هیدراته کرده و سموم اسیدی را با سرعت بیشتری از بدن دفع می کند.
تحقیقات درمان دیابت با آب درمانی نشان داد که می توان با آب قلیایی مقدار مصرف انسولین دیابتی ها را کاهش و حتی به صفر رساند.
آب قلیایی همراه با یک رژیم قلیایی ( با افزایش مصرف میوه و سبزیجات و کاهش مصرف گوشت و لبنیات) نتیجه سریعتری برای بهبود و درمان بیماری دیابت به شما می دهد.

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
سوال شده آذر 13, 1397 در بهداشت توسط سپيده
...