0 دوستدار 0 امتیاز منفی
در بهداشت توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
سلام من میگرن دارم دکترم بهم نورتریپتلین ۱۰تجویز کرده ،دو ماهه مصرف میکنم ولی الان کهیر گرفتم آیا قرص نورتریپتلین باعث کهیر میشود،؟لطفا راهنماییم کنین

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط
در اثرات جانبی نورتریپتیلین ذکر شده که اگر بعد از خوردن قرص این عوارض ظاهر شد فورا به پزشک خود مراجعه فرمایید که از جمله این عوارض نشانه های آلرژیکی همچون کهیر، اشکال در تنفس، تورم صورت، لب ها، زبان و گلو است ولی اینکه پس از دو ماه از مصرف قرص کهیر ظاهر شود در هیچ منبعی ذکر نشده و برای پیدا کردن علت آن و بررسی بیشتر باید به پزشک مراجعه فرمایید. برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید.

http://www.yadbegir.com/new/?p=7043

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده دی 2, 1396 در بهداشت توسط ارمان رزاقی
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
سوال شده اردیبهشت 9, 1395 در بهداشت توسط سحر
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
...